KURUMSAL

Temel hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, yeni iş planları ile tekstil ve sanayi sektörüne değer katmak ve Türkiye’nin tamamında yaygınlık sağlamaktır.

Elektronik kart ve motor tamiri konusunda deneyimli ve işinde profesyonel uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Başlıca hizmetlerimiz, iplik aktarma makinaları kart tamiri; iplik sarma makinaları step motor ve servo motor tamiri; Fadis iplik aktarma makinaları kart ve motor tamiri; satex omm iplik sarma makineleri kart tamiri tekstilde kullanılan boyama ,büküm ve dokuma makinaları ile diğer her türlü tekstil makinaları kart,sensör ve motor tamiratını yapmaktayız. Ayrıca tekstil öncelikli olmak üzere sanayi sektöründe çok fazlasıyla kullanılan encoder tamiri de yapılmaktadır. Çok çeşitli kompanet ve yedek parça temini sağlayarak her türlü arızayı itinayla tamir ediyoruz.

Arızalı kartların üzerindeki tüm kompanetler test edilerek müşterilerimize güven vermekteyiz. Tamirini yaptığımız kartlar ve motorlar ve sensörler garanti kapsamındadır.

Misyonumuz

Kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı. Türkiye tekstil ve sanayi sektörü genelinde yaygın hizmet anlayışı. Tedarik ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız. Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamayı temel vizyon kabul ederiz.